Alicja Ordyniec - MANICURE, PEDICURE
 
Nowy wpis:
 
osoba
email
Przepisz numer:
wpis
 
KSIĘGA GOŚCI
osoba: barbara
wpis: rehabilitacja
14 luty 2011
osoba: Admin
wpis: Wzmocnienie mięśni obu kończyn dolnych, tułowia jak również kończyn górnych jest jak najbardziej wskazane.
12 styczeń 2011
osoba: Iwona
wpis: Witam,od października mam ciągły ból po lewej dolnej stronie kolana.Po licznych badaniach,rezonansie i sprzecznych opiniach lekarzy(pęknięta łąkątka lub nie uszkodzona)zostałam skierowana na osteotomie kości piszczelowej -szpotawosc.Czy dobrze by było przedtem trochę się przygotować ?masaże,praca mięśni i itp.mieszkam w Warszawie i szukam prywatnej w tym temacie pomocy
12 styczeń 2011
osoba: emila
wpis: Witam!Potrzebuję pomocy!Moja 9Letnia córka doznała w 2009r.złamania głowy kości promieniowej z przemieszczeniem w ręce prawej.Po 6 tygodniach zdjęto gips.Zaczeliśmy rehabilitację.Po pół rocznej rehabilitacji mało skutecznej wykonałam tomografię która wykazała złamanie wyrostka dziobiastego z przesunięciem i przyrostem w innym miejscu.Wykonano zabieg podczas którego okazało się że córka ma jeszcze zerwane wiązadło pierśćieniowate.Wykonano kolejny zabieg.Po 6 tygodniach gipsu zaczeliśmy rehabilitację .Wszystko szło pomyślnie.Niestety po miesiącu córka przewróciła się,delikatnie uderzając ręką w kolano.Bardzo się wystraszyła ale nic się nie stało.Po 2 dniach ręka zaczeła bez jej kontroli delikatnie opadać córka obsesyjnie sprawdzała czy jest wszystko w porządku.Niestety ręka zesztywniała w pozycji wyprostowaniej.RTG nie wykazał zmian a dr stwierdził że jest to blokada psychiczna i podejrzewał algodystrofię ponieważ po 2 tygodniach pojawił się duży obrzęk i ocieplenie łokcia.Po tygodniu ból i obrzęk minoł pozostała sztywna ręka.UWAGA w nocy gdy córka śpi ręką ruszam bez problemu jest nieco tkliwa.Z chwilą gdy się budzi rękę napina niesamowicie w pozycji w jakiej ją ułożę.Jeśli ją ułożę w końcie prostym jest ona w stanie nosić ją tak napiętą cały dzień.Lek Moylostan nic nie pomaga.Sytuacja taka trwa już 2 miesiące.Córka rusza palcami,pisze,jedynie wszystko co związane z zgięciem i wyprostem jest nieosiągalne.Błagam jak jej pomóc!!!!!
1 listopad 2010
osoba: Izabela
wpis: Witam wszystkich dzisiaj zostałam zdiagnozowana zespół algodystroficzny a cała moja choroba zaczeła się 16.08.2010r po wypadku przy pracy. Ja mam pytanie czy przy takiej diagnozie jest możliwość dostania renty?
mieszkam na Śląsku i szukam bardzo dobrego ośrodka i lekarza który leczy takie dolegliwości.
Pozdrawiam
20 wrzesień 2010
osoba: Eva
wpis: Zespół Sudecka?Czy musi być tak często po zdjęciu gipsu?Dlaczego lekarze ignorują skargi pacjentów na zbyt ciasny gips?Zlecają cierpliwość!To żle założony gips jest między innymi przyczyną zespołu Sudecka.
28 lipiec 2010
osoba: Eva
wpis: Nikt nie pisze w jakich okolicznościach doszło do złamania.A ja powiem wprost-ROWERY ,to one powodują to ,że ortopedzi nie chodzą bezrobotni(z resztą tak stwierdził chirurg).A ja mam pytanko krótkie-czy można pojechać na rowerku oczywiście w ochraniaczach na nadgarstki , łokcie i kolanka,jeżeli rączka (złamana nasada kości promieniowej)nie doszła jeszcze do pełnej sprawności? Czy też wstrzymać się z jazdą?
28 lipiec 2010
osoba: bozena
wpis: 16 stycznia złamałam nogę \"trójstronne złamanie podudzia z podwinięciem\" , zdjeto mi gips po 3,5 miesiąca a do teraz chodze w ortezie. bo w dalszym ciagu nie ma zrostu. Od miesiąca mam zabiegi, pole magn., laser, wirówki, jonof, ten ostatni był dla mnie pechowy bo mnie poparzono. Po drodze dowiedziałam sie ze mam zespół sudecka, bóle, przykurcze doprowadzaja mnie do szału. Marzę o powrocie do normalności. Ćwiczę, masuję i 3 x po 15 minut ćw. na rowerku. Nie iwdzę dużej poprawy co jeszcze powinnam wdrożyć by przyspieszyć powrót do normalności?
13 czerwiec 2010
osoba: monika
wpis: WITAM WSZYSTKICHMAM 27 LAT PO WYPADKU WYPADLY MI 3 DYSKI A DODATKOWO DOWIEDZILAM SIE ZE MAM GUZKI SCHMORLA .MAM ZESTAW SUPER CWICZEN WZMACNIAJACYCH MIESNIE.MI POMAGAJA.POZDRAWIAM WSZYSTKICH
12 czerwiec 2010
osoba: Dana
wpis: Witam.Tak,stało sie żle załozyli gips i mimo moich sugestii że reka boli a pod gipsem czuje pieczenie nic z tym nie zrobili tylko kazali uzbroić sie w cierpliwość i czekac na termin ściagniecia gipsu.31.03.2010 gips ściagnieto i okazało sie,że mój problem jest duzy, to zespół Sudecka .Przeszłam 2-krotną rehabilitację,codziennie rekę moczę,ćwiczę,nacieram maściami ktore mi przepisują i niestety to nie mija,Po moczeniu i masażu reka jest w miare sprawna 2 godz i póżniej powraca przykurcz.Prosze o rade co mozna zrobić aby wreszcie przestało boleć i nie powracało sztywnienie palców.Jestem osoba cierpliwą ale już jestem bardzo tym wszystkim zmeczona.Pozdrawiam i czekam na wskazówki jak dalej postepować aby szybciej widać było efekty.Dziekuje serdecznie
11 czerwiec 2010
wpisy od 21 do 30 z 189 wpisów